Změna na blogu

28. března 2007 v 12:51 |  Nezařazeno
Už dlouho jsem se zamýšlela nad tím, že bych měla nějak vyřešit problém, jak ukládat své vlastní obrázky, aby nebyly pomíchané s jinými nebo byly u nějakého článku přiřazené jen tak. Teď se mně dostalo "pošťouchnutí" a rady zvenčí, tak se o to pokusím.
Budu ale muset u některých článků změnit jeho název podle názvu obrázku a zařadit do nové rubriky. U některých jen článek s obrázkem přeřadím do nové rubriky, název bude stejný - je to vlastně název obrazu. A další obrázky, které jsem přiřadila jen tak k nějakému článku, budu jednotlivě vkládat nově - tím pádem nechám komentáře u toho článku, u kterého byly původně. Takže nemusíte ty obrázky vůbec brát na zřetel, nechám to na Vás, jak kdo bude chtít se k tomu postavit. Nevím, jak to budu zvládat, bude to trvat delší dobu a budu Vás tím asi otravovat - tak se předem omlouvám. Sama si to pořádně nedovedu představit, až praxe ukáže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anina anina | 28. března 2007 v 21:32

Hančí, tak ať se povede.A ono povede, uvidíš...

2 hanci hanci | Web | 29. března 2007 v 11:06

Ani, no - mám z toho trochu zamotanou hlavu, protože tam, kde mám u jednoho článku víc obrazů to bude těžké, asi je sem všechny ani nedám. Uvidím. Díky za přání....

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama