Rozhodnutí

7. dubna 2008 v 11:05 | hanci |  Slinivka
Už delší dobu jsem přemýšlela a mluvila o tom, že mě vnitřně hodně zatěžuje, když se v komentářích a článcích musím neustále vracet ke svému zdravotnímu problému - slinivce. Ty původní články jsem napsala proto, že jsem si myslela, že bych snad někomu mohla pomoci svými dlouholetými zkušenostmi, dietními recepty atd. Jak se ukázalo, komentáře začaly žít svým vlastním životem, velké množství lidí tam napsalo své zkušenosti, problémy - a myslím si, že je možné v nich najít spoustu věcí, které mohou pomoci mnoha lidem - mohou dát impulz, popostrčit......... Jsem moc ráda, ani jsem si nedovedla představit, že to dojde do takovéhle formy.
Takže do budoucna už nebudu na toto téma psát, nebudu už reagovat na další komentáře k již napsaným článkům o slinivce a asi tam vůbec nebudu chodit číst. Začala jsem se od toho všeho odpoutávat a zjišťuji, že se cítím mnohem lépe. Doufám, že to pochopí všichni, kdo tuto rubriku navštíví, jistě tam najdou dostatek informací i beze mě.
Všem, kdo mají podobné zdravotní problémy přeji, aby se jich co nejdříve zbavili a přeji jim hodně sil k tomu, aby k svým problémům dokázali vnitřně zaujmout správný postoj, což je asi vůbec nejdůležitější věc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama