To je život

13. června 2010 v 18:07 | hanci |  Jak jde život
Někdy si říkám, že začnu věřit na minulé životy - že jsem musela v nějakém tom minulém životě být příšerný zloduch, že mě neustále potrefují nepříjemnosti.
Jen jsem si začala užívat "znovuzrození" - už na mě někdo opět hrozí zdviženým prstem.
Na minulé životy asi nejsem schopná začít věřit - ale že to možná je nějaké upozornění na chybu, kterou dělám - a nevím o ní - to možná ano. Tak budu pátrat a pátrat a pátrat...........

Nějakou dobu nebudu mít možnost jít k počítači (proboha, jak jen to vydržím ??? Já, stoprocentní závislák na počítači!!)

Jestli vše půjde podle plánu, v úterý mně udělají lumbálku a za tři týdny bych se měla dozvědět přesné výsledky a následnou léčbu - osud na mě seslal boreliózu - bohužel už v chronickém stádiu, se všemi nepříjemnostmi, které to s sebou nese. Proto jsem nezvládla odpovědi na komentáře z poslední doby, omlouvám se.

Takže - zdravím srdečně všechny čtenáře mého blogu a všem přeji co nejhezčí dny.

Jakmile se dostanu k počítači, hned něco napíši. Mám v plánu několik témat. Taky jsem při návštěvě nemocnice v Praze minulý týden přemohla sama sebe (říkám si, že když jsem zvládla středeční pobyt v Praze v tom vedru, dokáži už přežít úplně všechno) a zašla na krásnou výstavu do Dolmenu - mám spoustu fotek, ale nejsem schopná je upravit k vložení na blog. Bude to se zpožděním, ale určitě je sem vložím.

Jo - abych toho neměla málo, musím jít na operaci se zubem - budou mně trhat nevyrostlou osmičku, takže prý mně budou muset odvrtat kost atd. Třeba k tomu nedojde - třeba na mě spadne něco ze střechy nebo tak něco, kdo ví.............

Doufám, že je poznat, že vše beru s humorem!!!!!

Ani nechci žádné utěšování - fakt ne. Jen jsem to chtěla oznámit, že tady nebudu. Takže nepovolím komentáře - snad mě pochopíte. Díky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama