Plicní chlamydie+dodatek 09/2011

27. června 2011 v 23:01 | hanci |  Jak jde život
Chlamydie - skrytý zabiják

Dostal se mně do rukou výše uvedený článek, napsaný lékařkou - MUDr. Monikou Sičovou. Článek se zabývá plicními chlamydiemi.

...."Vychází z dlouholetých výzkumů dvou významných českých vědců (dipl. ing. Emila Bazala a MVDr. Jaroslava Rendy, kteří měli pádné důvody se infekcí chlamydií zabývat. Oba byli chlamydií napadeni, nevýslovně trpěli a nikdo jim nedokázal poradit ani pomoci. Během dvacetiletého výzkumu pečlivě zkoumali více než sedm set osob a jejich rodin. Sledovali a shromažďovali příznaky, precizně zkoumali séra a krev všech svých pacientů a snažili se problém objasnit."

Já sama z vlastní zkušenosti vím, jak neobyčejně zrádné je toto onemocnění a jak málo informací o něm má veřejnost. Proto se pokusím vypsat pár - podle mě - důležitých informací. Snad to někomu může pomoci.

........."Velká část populace trpí skrytou, chronickou infekcí chlamydií, která napadá všechny vnitřní orgány, způsobuje jejich překrvení a postupně devastuje celý imunitní systém člověka. Chlamydie produkují endotoxiny, ty útočí na nervová zakončení a způsobují dlouhodobé kruté bolesti, poruchy zdraví, chronickou únavu. Typickým příznakem chronické chlamydiové infekce je dlouholeté a stálé působení endotoxinů na nervovou tkáň.
Protože chlamydie dokážou žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků.
Typickým společným znakem u mnoha pacientů je zvýšená citlivost na počasí.

Charakteristické potíže:
náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, postupně se objevující kožní onemocnění, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu, pokašlávání, zhoršování psychiky způsobené napadením nervů endotoxinem.
Pocity bolesti v různých částech těla způsobené napadením nervových zakončení, napadení cévního systému....
Příčinou většiny příznaků je dlouhodobé dráždění nervových zakončení napadených orgánů. Diagnózu nelze stanovit přesně, protože nemoc má tisíc tváří.
Infekce chlamydií často přechází rovnou do chronického devastujícího stádia. Lékaři bohužel nezjistí žádné objektivní známky onemocnění nebo potíží, člověk často vypadá jako hypochondr, jehož zdravotní stav se neustále zhoršuje. Chronickou infekci také nelze skoro vůbec prokázat, protože protilátky v krvi jsou nízké. Navíc se často přidruží jiná lépe prokazatelná infekce, jako je borelie, toxoplazma nebo cytomegaloviry, a na ni se nemoc svede.
Žádná známá léčba nebyla úspěšná, po léčbě makrolidovými antibiotiky se někdy příznaky vytratí, většinou se ale jen načas zmírní a postupně se znovu objevují. Onemocnění se většinou pomalu zhoršuje, až se stává nesnesitelným, někdy může náhle propuknout v život ohrožující až smrtelnou nemoc.

Skutečná příčina
Zdravý člověk si ani možná neuvědomí, kolik utrpení musí nemocný prodělat, aniž by lékaři stanovili přesnou diagnózu a léčbu. Upozorňuji, že tyto potíže nejsou vyvolány psychickým stavem!
V případě skryté chronické infekce chlamydií má hlavní vinu chlamydie, která zpětně ovlivňuje nejen zdraví, ale i psychiku. Nesvádějme ale ve jménu duchovních příčin nemocí vše jen na duši! Duše a tělo představují přesýpací nádobu, zdraví je složité, tělo ovlivňuje duši a duše tělo. Musíme hledat opravdovou odpověď a ta někdy zní tak, že příčinou určité nemoci jsou chlamydie. Pokud cíleně léčíme infekci chlamydií, urychlíme i uzdravení duše. Někdy má fyzická příčina nemoci větší váhu než příčina psychická.........
Chtěla bych tedy předejít zbytečnému zjednodušování a hledání obecných příčin jako jsou psychika, životní prostředí, stres, protože se často jedná o povrchní klišé.
Nejčastěji se chlamydií nakazíme ze vzduchu, kapénkovou infekcí. Napadené bývají celé rodiny, včetně domácích mazlíčků.
Pravděpodobně až polovina lidí trpí chronickou chlamydiovou infekcí, někteří však nemají žádné příznaky, jiní mají příznaky, které se postupně zhoršují a vlivem poklesu imunitního systému jsou značně bolestivé a trýznivé.
Chlamydie se v těle usadí a žijí jako nitrobuněčný parazit, to znamená, že se před imunitním systémem schovají dovnitř buňky. Tam se dále výrazně nerozmnožují, tedy nevyvolávají akutní onemocnění ani žádné výrazné příznaky, jako je např. horečka. Organismu však velmi zákeřně škodí tím, že produkují škodlivé toxiny, které se vyplavují do těla. Jsou to endotoxiny, lipopolysacharidy. Tím, jak se vyplavují do těla, způsobují člověku velmi mnoho bolestivých potíží a vždy jde o více obtíží najednou.

Kvůli dlouhodobému dráždění organismu, nervů, cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění, jako je rakovina, roztroušená skleróza, alzheimerova choroba, mozková mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice, záněty kloubů, dna, poruchy štítné žlázy, dýchání apod.
Pokud se vám nespecificky zhoršuje zdraví, trpíte bolestmi v těle, chronickou únavou a cítíte i postupné psychické změny, začněte myslet na chlamydii. Je potřeba ji léčit dlouhou až invazivní kúrou antibiotiky pod odborným vedením lékaře nebo pomocí účinné detoxikace zaměřené na chlamydie a infekční ložiska."
*****************************************

S pomocí dcery jsem našla lékaře, který se už více let zabývá léčbou plicních chlamydií. Už jsem u něho objednaná, bohužel - termín jsem dostala až na začátek prosince. Do té doby je vše obsazené. Protože mám většinu výše jmenovaných obtíží a už jsem s postupně se zhoršujícím stavem ztratila veškerou naději na zlepšení, je toto datum pro mě přece jen malým světýlkem v tom tunelu beznaděje.
********************************************************************************************************************************
Jsem ráda, že mohu přidat optimistický dodatek ohledně léčby plicních chlamyií a boreliozy.
Od 17/06/2011 užívám lék Chlamydil extra a posledních 10 - možná i více dnů už cítím obrovskou úlevu. Jednak mám cca o 70-80 % menší bolesti, ale také se podstatně zmenšila únava. Není to sice ještě úplně normální stav, ale i kdyby to mělo nadále zůstat takovéto, byla bych spokojená.
Mám novou chuť do života, úplně se vytratila apatie, způsobovaná těmi infekcemi, mám plno nových plánů a cítím se opět šťastná.

Vřele tento lék doporučuji všem, kdo trpí infekcí boreliozy, chlamydií- plicních i jakýchkoliv jiných, helikobakterem pylori, různými bakteriemi a viry, také plísněmi.

Všem držím palce.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Marek Marek | E-mail | 11. prosince 2012 v 20:18 | Reagovat

Dobrý večer
jsem moc rád a děkuji za tento článek,,moc mě to pomohlo!!!s pozdravem Jiří Marek

2 hanci hanci | Web | 5. února 2013 v 14:44 | Reagovat

[1]: Moc děkuji za zprávu, jsem ráda, že uveřejnění mých zkušeností splnilo účel - pomoc dalším lidem......... Srdečně zdravím.

3 hanci hanci | Web | 17. června 2013 v 22:36 | Reagovat

Dostala jsem na mail zprávu, kterou mně napsala na blog paní Jiřina. bohužel, nenechala mně adresu, abych jí mohla odpovědět na její dotaz přímo, tak píši sem, snad se sem podívá.
Dr. Bohumil Ždichynec, Medicom BK, Legerova ul. Praha.
Další lékař s velmi úspěšnou léčbou bakterií: MUDr. Jonáš Josef, Orlická 9, Praha, 130 00, jonas.redcepce@seznam.cz,
www.jonas-ordinace.cz
222 710 020

4 trinity trinity | E-mail | 4. listopadu 2013 v 1:35 | Reagovat

Zdravím, mám také chlamydie (plicní),už to bude nějaký ten rok, co je mám. S článkem souhlasím, ale na léčbu Chlamydilem Extra či MUDr. Jonášem trochu nevěřím. MUDr. Ždichynec - u toho by mě zajímalo, proč ve své knize propaguje tak Chlamydil Extra (zde by byl můj dotaz, zda tento doktor má nějaké vazby s firmou produkující tento výrobek a zda nemá třeba nějaké peníze z prodeje přípravku nebo zdaje nějak zakomponovaný do firmy, která tento přípravek vyrábí. Přijde mi, že ano) Bohužel hodně lidí na webu, má zkušenosti takové, že tento přípravek zkusili a dlouhodobě užívali, utratili za něj desítky tisíc (je hodně drahý - až moc), ale výsledek se nedostavil - také přípravek není veden jako lék, proto asi ty účinky mít až takové na chlamydie nemůže, a pokud to nezabije i zakryptované chlamydie - rektikulární tělíska, tak nemoc stejně přetrvává v těle a za čas se příznaky této nemoci znovu objeví. Možná, že přípravek by se dal zvážit brát jako prevence a podpůrná léčba s antibiotiky - spolu třeba s Wobenzymem. A s MUDrem. Jonášem prý byly dělán výzkum jeho přípravků na bázi univerzitního výzkumu,kde se potvrdilo, že jeho preparáty až takový pozitivní účinek s bojem s chlamydiemi nemají.Samozřejmě lidé postižení vyzkouší vše, chtějí se vyléčit, jelikož krutě trpí a cítí, jak se jejich zdravotní problémy zhoršují.A co víc, lékaři těmto zdravotním problémům nevěří, nevěří, že by to mohly způsobovat chlamydie a že člověk trpí, spíš z nich udělají hypochondry či všechny problémy svedou na cokoliv jiného..na špatné ovzduší, na stres, alergie. Začínám věřit, že aby se člověk zbavil chlamydií, musí podstoupit léčbu dlouhodobou kombinovanými antibotiky (např. doxycyklin, azithromycin, entizol - v určitém uzpůsobeném dávkování) a samozřejmě asi musí být pod dohledem lékařů skrz játra, ledviny, jelikož antibiotika budou pro organismus velká zátěž spolu s endotoxiny. Navíc jistě k této léčbě bude člověk muset brát další preparáty - vitamíny, některé minerální látky např. selen.., něco na detoxikaci organismu apod. Je to pro člověka něco jako boj s větrnými mlýny a je to běh na dlouhou trať..Navíc najít doktora, který to léčí, je obtížné , zde je mezera na trhu,jsou určité postupy vydané lékařskou komorou a ty se dodržují. Myslím si, že v rámci mezery na trhu, tak MUDr, který se tím začne zabývat lehce zbohatne a bude mít i přes vysoké poplatky za soukromou léčbu přeplněnou čekárnu pacienty, kteří samozřejmě za své zdraví, aby se uzdravili zaplatí cokoliv. POZN: Jinak asi makrolidová antibiotika člověku na čas uleví, ale po dobrání antibiotik se problémy vrátí, věřím, že tetracyklinová antibiotika budou pro člověka lepší volba..a dávkování např. Doxybene několik měsíců a dávka jistě větší než 100 mg. Hold tohle je můj názor, který jsem nabyla po načtení hodně materiálů, osobní zkušenosti..každopádně ještě je spoustu toho co studovat, třeba se člověk studováním zlepší i v angličtině, když bude studovat materiály ze světa.Je to smutné, za chvíli budou pacienti vědět o nemoci více než někteří lékaři.

5 hanci hanci | Web | 5. listopadu 2013 v 20:14 | Reagovat

[4]: Děkuji za tak obsáhlý komentář. Já jsem od doby, kdy jsem psala tento článek, hodně pokročila - jak ve sbírání informací, tak v léčbě - píši o tom zde: http://hanci.blog.cz/1310/dobra-zkusenost
Samozřejmě nikomu vůbec nic nevnucuji, neradím. Dávám k dispozici své zkušenosti. Vyčítala bych si, kdybych je nesdělila dalším lidem, kteří se trápí stejně jako já, obzvláště, když jsem léčbou podle metody dr. Jonáše dosáhla neuvěřitelného zlepšení. - Z počátku jsem tomu vůbec nevěřila, nevěřila jsem už ničemu. Ale skutečnost - obrovské zlepšení mého zdravotního stavu - mě přesvědčilo. Klasická léčba u mě nebyla možná, nedokáži si vůbec představit, že by někdo mohl vydržet užívat tři druhy ATB - 7 tablet denně celý rok - navíc ani pak člověk není vyléčený, jak mně bylo sděleno na našem vůbec nejlepší pracovišti v této oblasti. Infekce se jenom potlačí, ale při nejbližším oslabení organizmu znovu propukne.  - Kapky dr. Jonáše právě rozbíjejí zapouzdření bakterií, další pak ničí uvolněné bakterie. - Přesně jak o tom píšete. V počátcích mého onemocnění jsem dostala na chronickou boreliózu ATB na 12 dnů !!!!! - což je naprostý výsměch, jak jsem později zjistila. toto množství jsem dostala opakovaně!!!! - takže klasické léčbě při chronickém onemocnění už nevěřím - jenom potlačí infekci, která při oslabení orgnaizmu opět propukne. - Farmaceutické koncerny nepřipustí, aby jiná léčebná metoda, úspěšná, je ochudila o výdělky.
Jak jsem poznala dr. Ždichynce - je to podle mě úžasný člověk, neumím si vůbec představit, že by dával pacientovi nějaký lék pouze pro svůj vlastní výdělek. - Ostatně - ten Chlamydil je jeho objev, ne nějaké jiné firmy. Mně hodně pomohl, opravdu hodně - bohužel, mám alergii na propolis, takže jsem ho musela přestat po cca půl roce užívat. Momentálně prožívám doslova neskutečné zlepšení při léčbě metodou dr. Jonáše. - Držím Vám palce, abyste objevila léčbu, která by Vám pomohla - a které byste věřila. Srdečně zdravím.

6 Jana Jana | 13. prosince 2013 v 23:32 | Reagovat

Tady je taky poučené video o chlamydii:
http://www.chlamydie-chlamidie.cz/videa-chlamydie.html

7 Zuzana Zuzana | E-mail | 27. února 2016 v 22:59 | Reagovat

[4]: Chlamydil neznám tak nehodnotím,  Mudr Jonáše, který užívá informační medicínu pro léčbu znám a jeho přípravky využívám (pozor neplést s léčitelem Jonášem - to je s prominutím podvodník); musím říct, že pomáhají a jeho přípravky tak pokročily, že v dnešní době por něj nejsou chlamidie pneumoniae problém. Pokud něco nelze jeho přípravky léčit - řekne vám to. Má svůj blog - Mudr, Jonáš bloguje - ta, si můžete číst a udělat si názor, že to enní člověk, který by lidem přípravky vnucoval - naopak - ,mnohokrát od něj zaznělo, že toto se nedá jeho způsobem léčit, nebo že toto neumí a hototé - případně že nebude léčit lidi, kteří kouří, pijí tvrdý alkohol a neváží si svého zdraví. Klobouk dolů. Jak před Mudr. Jonášem, tak před vývojem přípravků, které jsou nejmodernější metodou "léčby" 21. století. Nemají vedlejší účinky, stimulují vlastní obranyschopnost těla, které se pak s infekcí vypořádá "samo".

8 bouchal bouchal | E-mail | 5. června 2016 v 17:29 | Reagovat

[Smazaný komentář] dobry den dovoluji si vas poprosit o podrobnejsi informace ohledne lecby chp.jake dietni opatreni a jak dlouho ste doxrzovala resp. dodrzujete.dekuji.j_bouchal@seznam.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama