Opět v Praze

22. září 2011 v 22:00 | hanci |  Jak jde život
Byla jsem opět tři dny v Praze. Musím říct, že to byly jedny z mých nejhezčích dnů v Praze. Jistě na to mělo hodně vliv to, že po užívání cca dva a půl měsíce nového léku na boreliozu se cítím už úplně zdravá. Nemám bolesti, nejsem unavená - tedy - jsem unavená, ale úplně normálně, není to ta smrtelná vyčerpanost. Je to únava, ze které si člověk odpočine. Nemohu říct, jak moc si ji užívám!! Nejsem zvyklá na takové množství lidí, i to člověka unavuje, cestování metrem, tramvají, strašně moc vjemů a dojmů z výstav a setkání s lidmi, které mám ráda ....... Ale to vše je nádherné, je to normální a jsem šťastná, že jsem to uzdravení mohla zažít. A navíc - mohu jíst na co mám chuť!!!
*****
V pondělí večer jsem se setkala v restauraci Podloubí s Idou, Michalem, Ondřejem, Jindřichem a Michalovým kamarádem - na jeho jméno si momentálně nemohu vzpomenout. Ale byl velmi sympatický.

Byl to báječný večer, už dlouho jsem se tak nenasmála. Na oslavu jsem si dala gin s tonikem - úžasná věc.

Michal je neustále v pohybu, takže se dá jen obtížně fotografovat.


Ida s Ondřejem

Snad největší humorista jakého znám - Jindřich

Ne, že by ostatní v té legraci zůstávali pozadu, to vůbec ne.......

*****
V úterý jsem se konečně dočkala - seznámila jsem se s Michalovým úžasným pejskem - Vojtíškem. Tak tento zážitek nikdy nezapomenu. Musím říct, že jsem takové štěně ještě nikdy nepoznala. Je neuvěřitelně chytrý, bleskurychle chápe snad úplně všechno, chybí mu už jenom schopnost mluvit.

Člověk je opravdu naměkko, když se tak nádherné štěňátko podívá do očí, vyloženě se usměje, pak navíc dá políbení.............

Musím říct, že už vůbec není "štěňátko" - už je to pořádný chlapík.

Neustále provokuje každého ke hraní - nevydrží téměř vůbec v klidu.

*****
Pak jsem navštívila postupně dvě galerie - D&V ART a Dolmen. Tam mě vyzvedl Vašek a šli jsme si chvíli sednout do kavárny Platýs a pak na vernisáž výstavy Antitéze malby v Galerii kritiků v Paláci Adria. Fotky z výstav vložím později, je jich hrozně moc a chvíli mně to potrvá, než je upravím.
*****
Na středu jsme měly domluvené setkání s Haničkou a plánovaly jsme ještě návštěvu nějaké galerie. Ale už jsem byla hodně unavená a udojmovaná z předešlého dne, takže jsme si sedly v cukrárně a pojídaly výtečný zákusek s malinami, kávu a pistáciovou zmrzlinu. A povídaly a povídaly. Je pro mě neuvěřitelné, že Hanička kvůli mně přijela z Liberce na pár hodin. Doufám, že jí vše budu moci oplatit, až za mnou přijede k nám. Jsme už napevno domluvené, moc se těším.

Vyfotila nás jedna paní, která rovněž mlsala cukrárenské dobroty u vedlejšího stolku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama