Praha - přednáška re:

7. prosince 2011 v 17:32 | hanci |  Architektura
Strávila jsem téměř týden v Praze. Mimo návštěv lékařů jsem absolvovala přednášku re: v Roxy/NoD, což pro mě byl neskutečný zážitek.

Neodpustím si, že jsem úplně zapomněla, že mám foťák v kabelce, neudělala jsem žádnou fotku ani z přednášky, ani pak z Literární kavárny, kde jsme strávili zbytek večera - vykládali jsme až do téměř dvou hodin do rána. Byla to pro mě naprosto úžasná akce - jak přednáška, tak posezení v kavárně. Poznala jsem další báječné mladé lidi, dokonce jsem se tam setkala s mladým mužem, se kterým jsme se nakonec domluvili, že on a můj syn spolu studovali v Olomouci kunsthistorii. Jak je svět malý!

Michal mně dovolil vložit pár jeho fotek z přednášky. Povídání o celé přednášce je zde.

Také mně moji mladí přátelé koupili lístek do Divadla Komedie. To se, bohužel, trochu zvrtlo. Měla jsem kvůli alergii obrovské potíže s dýcháním, takže jsme s Haničkou nestihly tramvaj - a pak ani přesný začátek představení. Přišly jsme o pár minut později - a už nás na představení nepustili. Tak jsme si sedly v předsálí, daly si gin s tonikem, pivo, kávu....... povídaly jsme si moc krásně (nakonec nám vůbec nevadilo, že jsme divadlo neviděly) a čekaly, až přijde zbytek "výpravy" z představení. Pak jsme si vykládali všichni opět až téměř do dvou hodin do rána.

Tady je pár fotek:

Samozřejmě jsem navštívila tři výstavy - ale o těch v dalších článcích.

Neustále opakuji - což je už asi trapné - jak jsem vděčná osudu (?), že jsem měla možnost poznat tak báječné mladé lidi, se kterými se cítím tak dobře, tak moc mně pomáhají překonávat nejrůznější osobní problémy........ Díky jim zato.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 michal michal | Web | 9. prosince 2011 v 6:10 | Reagovat

Zapomněla's napsat, jak organizátoři uvedli přednášku:
"Dnes večer tady Vítáme paní Hančí z Moravy, která si na svůj večer v Roxy pozvala několik mladých lidí, kteří něco řeknou o svojí práci."

(hele, přišly mi profesionální fotky od jejich fotografa a na jedný se směješ jako řehtací kůň, tu sem musíš doplnit.)

2 hanci hanci | Web | 9. prosince 2011 v 16:47 | Reagovat

[1]: Hele - to uvedení jste si na mě vymysleli, abyste mě naštvali!! - a nemůžu sem psát něco, co se nezakládá na pravdě - pozvali jste mě vy - ne já vás!!!
Žádnou svou fotku sem dávat nebudu, byla jsem totálně vyřízená, jak jsme s Jindrou spěchali - a jak se pak v pondělí ukázalo, měla jsem silnou alergii na lék, který jsem brala na boreliozu, takže to dušení a schvácenost byla kvůli tomu, ach jo.
Ale počkejte!! já na vás něco připravím a pak se budete divit!!! A legraci si budu dělat já z vás - konečně!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama