Snooker - Německo

26. srpna 2013 v 0:19 | hanci |  Jak jde život
Snooker
Fürth Německo
European Tour - Quarter-Final
Paul Hunter Classic
Vítěz turnaje Ronnie O´Sullivan


Tak jsem měla zase dva dny pohodu u snookeru.
Nejsem moc nadšená změnou oblečení hráčů - místo kalhot s košilí, motýlkem a vestičkou teď hrají v kalhotách a tričku. Ne, že by to některým neslušelo, ale ta vestička se mně líbila mnohem víc. Zřejmě je to ale pro ně teď pohodlnější.
A to oranžové tričko, které teď mají rozhodčí, tak to se mně nelíbí vůbec.
No, jsem asi moc konzervativní.
Ale viděla jsem mé oblíbené hráče - hlavně Selbyho a O´Sullivena. Ten nakonec turnaj vyhrál.
Moc mě baví pozorovat hráče, jak se tváří a na jejich mimice je dobře poznat, co právě cítí a jak prožívají dění na stole a úspěch nebo neúspěch protihráče. Kdy už vzdali naději na výhru nebo naopak, kdy to vzdát nechtějí. Baví mě fotit si je.

Jirko* - když jsem fotky vybírala, myslela jsem hlavně na Tebe - jestli pořád chodíš hrát??

Toto jsou fotky ze souboje Selby versus Mehta. - No, dámy, nejsou to krásní muži??Souboj O´Sulliven verus Bingham:
Semifinále - souboj Selby verusus O´Sullivan:


Tento souboj se mně, samozřejmě, líbil nejvíc. Akorát je to pro mě obtížné - mám moc ráda oba dva a tak nevím, komu fandit. Dívat se na tyto hráče je skutečně lahůdka. Oba dva doslova kouzlí s tágem. Úžasná je podívaná na jejich hru na jistotu - o potápění nepotopitelných koulí tedy vůbec nemluvě.

Finále - souboj mezi O´Sullivanem a Greenem.


Sullivanova první stovka na turnaji - až ve finále, ale stála zato.

Souboj o titul trval jen cca 45 minut - ne nadarmo se Sullivanovi říká "Rakteta"!!!!

Rozhovory s finalisty před předáváním cen:

Nejdřív s poraženým finalistou - Greenem:
Celý sál aplaudoval Sullivanovi vestoje, když si přicházel pro cenu - jeho způsob hry je skutečně nádherný. Podle mě nemá konkurenci v krásné podívané na hru jako takovou.


Rozhovor s vítězem - Ronnie O´ Sullivanem:
Focení s cenou
Cena se Sullivanovi začala při focení nějak podivně "rozkládat" - bohužel, v tom momentě přerušili přenos, tak nevím, jak to s cenou nakonec dopadlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jirka* Jirka* | 4. září 2013 v 9:20 | Reagovat

Ahoj Hančí, musím se zastydět, mé tágo zlenivělo a je celé prachem zanesené :-) Tedy obal samozřejmě... nedávno jsem si říkal, že bych po nějaké době zase zašel, ale nějak není kam. Herna, kam jsme kdysi každý pátek chodili, se po(s)tupně měnila na tuctový sportovní bar a kulečníkové stoly byly tak z 50% nahrazeny místy k sezení (a pití). Zdi tam teď pokrývají nástěnky s vypsanými kursy sázek... Delší dobu jsem tam nebyl, naposledy zbyla asi čtveřice stolů (místo původních osmi) a například stůl na karambol zmizel úplně. Nechci jim křivdit, ale bojím se, že je to ještě horší a zbytek stolů a vybavení bude ve špatném stavu.
Tvůj zájem o snooker si zaslouží určitě větší obdiv :-)

2 hanci hanci | Web | 9. září 2013 v 21:38 | Reagovat

[1]: Ahoj Jirko, nemohla jsem dřív odpovědět, cca před deseti dny mně začal stávkovat počítač. Najednou v pátek odpoledne si myš začala dělat co chce, počítač se tak zpomalil, že mě to otravuje až tak moc, že nejsem schopná na něm moc pracovat. Dala jsem ho do servisu, nic nezjistili - jak obvykle, syn mně říká, že mám nějakou zvláštní energii, která to vše způsobuje. Dnes jsem PC dostala zpět a je to stejné. Když píši - právě tuto odpověď, tak cca pět slov se objeví vždy až najednou, nejdřív je bílý řádek, píši naslepo, pak se objeví několik slov. Je to taková otrava!!!! - AVG mně oznámilo v ten pátek, že se vyskytla závažná závada a nejde napravit. Další den, i když se PC ještě zhoršil, dostala jsem od AVG gratulaci, že mám vše v pořádku, ale žádné oznámení o nápravě závady. - No, teď o tom, co píšeš. Je z toho až do pláče, jak jde vše ke dnu. Nejenom v tom místě, o kterém píšeš. Ale celkově. Jsem čím dál víc pesimistická, ve všech směrech. O politice ani nemluvě, to je naprostá hrůza. - A snooker - teď jsem se dívala na mistrovství světa v "6 červených" z Thajska - moc se mně to nelíbilo. Klasika je pro mě klasika, jsem konzervativní, co se dá dělat. - Moc Tě zdravím - snad si i v těch ztížených podmínkách ještě zahraješ.

3 Jirka* Jirka* | 11. září 2013 v 10:40 | Reagovat

Škoda, takhle na dálku se nedá odhadnout, co s tím je - a hlavně nejsem žádný velký odborník, jen samouk, který se už do počítačů raději nemontuje... Napadá mě jen problém s grafickou kartou, jestli "neodešla", ale jinak oopravdu nevím, snad se to nějak vyřeší.
Snooker teď začínám objevovat pomocí internetové hry :-) Nikdy jsem nedal šanci pochopení pravidel, teď se mi to začíná líbit :-)

4 hanci hanci | Web | 11. září 2013 v 12:57 | Reagovat

[3]: Jirko, přesně toto říkal i ten opravář. Já jsem si ale včera všimla, že ty problémy jsou jenom na internetu. Když dělám cokoliv jiného - píši si svoje nějaké povídání nebo si překládám texty Noama Chomského, bez internetu, tak ten problém zpomalování není. Neustále mám pocit, jako kdyby se mně na můj PC připojoval ještě nějaký další PC.Navíc se to podstatně zhoršuje během dne, nejhorší je to večer. No, uvidíme. - Já už pravidla snookeru trochu znám, nerozumím jen asi dvěma. - A ona existuje nějaká internetová hra - snooker?? Jestli ano, můžeš mi dát odkaz?? - Měj se moc hezky.

5 Jirka* Jirka* | 12. září 2013 v 11:12 | Reagovat

Těch příležitostí hrát snooker je hodně. Já na něj narazil na stránkách geewa.com To je prostředí, které požaduje registraci. Jde to i přes facebook (nevím jak, nemám ho), ale já se registroval SMSkou za 30Kč. Jsou to stránky, kde je velké množství her, od "prší", přes scrabble, kulečník, až po šachy, nebo různé zábavní hry na utracení času. Hlavní výhodou (většinou tedy) je fakt, že hraješ proti skutečnému člověku. Nejvíc tam hraju slovní hry (skládání slov, obdoba scrabble), nebo kulečník a poker. Právě kulečník obsahuje různé typy stolů - začínáš v zaplivaném klubu u politého klubu za pár korun (fiktivních samozřejmě), kde špatně odrážejí mantinely, máš horší tágo, atd. a postupně se vypracuješ (a vyděláš) na lepší tágo, dražší turnaje a hlavně kvalitnější stoly. Postup nemusíš absolvovat, když si koupíš za skutečné peníze přes SMS fiktivní žetony, ale to je zbytečně drahé.

6 hanci hanci | Web | 12. září 2013 v 11:30 | Reagovat

[5]: Jirko, díky - ale to by asi nebylo pro mě - to by bylo moc těžké. No, možná se podívám..... díky moc :)
Představ si, že jsem zavolala na O2 - od mám pevnou linku, internet, TV - poradili mně, abych zkusila restartovat modem - a ono to pomohlo!!!! PC pracuje výborně jako dřív. - Mám na všechno slevu, takže je to pro mě hodně výhodné. Pevnou linku potřebuji, volám hodně do nemocnic a doktorům atd. Mám na ní 300 volných minut.Akorát ten modem už párkrát zapříčinil nějaký problém. Jsem šťastná, že nemusím platit opravu PC. Moc zdravím.

7 Jirka* Jirka* | 12. září 2013 v 12:15 | Reagovat

Gratuluji k vítězství :-)

8 P. P. | 12. září 2013 v 16:30 | Reagovat

Dobrý den.
To by vám mohlo způsobovat pomalé připojení k internetu. Zkuste si když to bude zlobit změřit rychlost připojení.
http://rychlost.cz/
Tlačítko SPUSTIT KOMPLETNÍ TEST
Pak tam ve výsledku najdete
Příma url na výsledek:    http:....
to url můžete zkopírovat a vložit sem. Můžete ten test udělat vícekrát při lepší i horší funkci PC.

9 hanci hanci | Web | 13. září 2013 v 17:19 | Reagovat

[8]: Díky za radu, adresu jsem si uložila. Ale způsoboval to opravdu ten modem, po jeho restartu mně PC funguje dobře jako dřív. Srdečně zdravím.

10 P. P. | 14. září 2013 v 7:10 | Reagovat

Pokud vám funguje počítač, špatně jenom při práci s internetem tak to vždy ukazuje na nějaký problém s připojením. Já bohužel reagoval na ten bod 4 a netušil v tu chvíli že už je problém vyřešený. A to je podstatné, tak ať už vás počítadlo nezlobí.
Hezký den :-)
P.

11 hanci hanci | Web | 17. září 2013 v 10:40 | Reagovat

[10]: Díky za laskavost a také přeji hezké dny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama