Únor 2014

Konečně zpět po nemoci

6. února 2014 v 10:58 | hanci |  Jak jde život
Tak jsem opět zpátky. Musím říct, že jsem tomu tentokrát už moc nevěřila. Bylo to opravdu hodně těžké. Nebudu se o tom rozepisovat, napíši jen jeden údaj, ze kterého si každý může udělat představu, jaké to bylo. Při přijetí do nemocnice 09/01 (vše začalo v noci ze třetího na čtvrtého) jsem měla hodnotu CRP (což, jak jsem se později dověděla, ukazuje výši zánětu v těle) 212, normální hodnota je od 0 do 5. Byl to těžký zápal plic......... Doktor mně říkal, že se mohu vzpamatovávat až tři měsíce. Asi měl pravdu, protože jsem pořád strašně unavená, i když už se nedusím, nekašlu atd.

Nemohla jsem dlouho číst, nic poslouchat, mozek zkrátka nic nepřijímal. Cítím se lépe teprve pár dnů, ale vůbec se nemohu dívat na TV, vůbec nejsem schopná jít na facebook, svoji oblíbenou hudbu jsem mohla začít poslouchat až před několika málo dny, k otevření počítače se musím dost nutit. Jen číst už mohu delší dobu, takže čas trávím ponejvíc čtením.

Tento článek píši hlavně pro své virtuální přátele, o kterých vím, že na mě mysleli a drželi mně palce. Moc jim za to děkuji, myslela jsem na ně.

Přeji všem zdraví a pohodu a všechny srdečně zdravím.