Půlslunečník, procházka, pejsci, holčičky.....

2. dubna 2014 v 22:11 | hanci |  Jak jde život
Dlouho jsem vymýšlela různé alternativy, jak co nejvíce zaclonit okno do obýváku, kde se ponejvíc nacházím. V létě tam totiž praží slunce od poledne do večera a je to doslova nesnesitelné. Nepomáhají žaluzie, které samozřejmě v oknech mám, výkyvný ventilátor..... Klimatizace je pro mě nedostupně drahá a navíc se stále připomíná, jak je nezdravá kvůli zadržování různých bakterií na filtrech.
V pondělí jsem náhodou objevila na internetu půlslunečník, vyrobený specielně pro balkony. Navečer jsem ho objednala a dnes v poledne jsem ho měla doma. Musím říct, že je to perfektní nápad.
Takhle vypadá.
Výhled z našeho balkonu.
*****
Po delší době jsem zase vyfotila pár záběrů při procházce po jedné z několika "tras", po kterých téměř denně chodím. Podobné fotky jsem už vkládala mnohokrát, ale to nevadí, stejně se mně pořád znova a znova ta cesta líbí. Navíc je to obrovská výhoda, mít takové příjemné prostředí cca 15 minut od bytu - ve městě.


Moje oblíbené kameny.


Na této louce bývá v zimě lyžařský vlek pro děti..... také je to výběh pro psy.Všechno už tolik kvete a voní.

Tento pejsek se jmenuje Ryty - je to vlastně fenka. Byla moc přátelská a dokonce jsem si ji hladila, i když právě těchto psů se opravdu bojím. Ovšem vždycky záleží na pánovi a jeho výchově, psi za nic nemohou.

dtto

Pejsek Ferdík - poslouchal na slovo. Poslušně se posadil a nechal se fotit. To je docela vzácnost, protože většinou pejsi, jakmile uvidí foťák, okamžitě se otáčí a běží pryč, takže většinou vyjdou fotky s mizejícím psem a rozevlátým ocasem.

dttoNeodolala jsem a vyfotila jsem tyto dvě krásné holčičky - z velkého množství dětí byly jediné, které mě pozdravily. Zeptala jsem se, jestli si je můžu vyfotit a fotku dát na blog, dovolily mně to. Ta vlevo se jmenuje Sára, ta vpravo Leonka. Jsou kamarádky. Fotku jsem jim hned ukázala, líbila se jim.

Pohled na Třebíč, pořád ho mám stejně ráda.

dtto

dtto

dtto

Několik laviček, ze kterých je právě ten krásný výhled na město.Tuto ceduli jsem už taky na blog dávala, ale to nevadí, připadá mně to dost vtipné.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LifeByLolita LifeByLolita | Web | 6. dubna 2014 v 19:26 | Reagovat

Půlslunečník - senzační nápad!
Přesně něco takového jsem hledala!(ikdyž jsem do dneška ani netušila že existuje)

Nádherné místo! Také bych u nás ve městě nějaké takové ráda objevila - bohužel jsem ale zatím stále hledající:-)

2 hanci hanci | Web | 8. dubna 2014 v 16:36 | Reagovat

[1]: Taky jsem vůbec netušila, že něco takového existuje. Je to skutečně báječná vychytávka. - Máte pravdu - mám obrovské štěstí, že bydlím takový kousíček od přírody. Když jsem mohla víc chodit, tak všechny ty nafocené cesty pokračují do dost velkého krásného údolí, kterým protéká i potůček a je tam opravdu moc hezky. Bohužel, jsou to všechno moc prudké kopce, které zatím nezvládám, doufám, že v budoucnu to bude zase lepší. Srdečně zdravím.

3 Jirka* Jirka* | 9. dubna 2014 v 10:34 | Reagovat

Ahoj Hančí, zdravím a přeji pěknou letní sezónu, plnou procházek a výletů! Titulek z předchozího článku bych s klidem použil i teď, gratuluji :-)

4 hanci hanci | Web | 9. dubna 2014 v 11:19 | Reagovat

[3]: Jirko, moc a moc zdravím. Ty jsi můj poctivý čtenář,dlouho jsem nic nepsala, ale teď už se pomalu dostávám do "normálu", chystám se napsat něco o knížkách atp. - A Tobě určitě co nejdříve taky napíšu, omlouvám se za tak dlouhou prodlevu. Přitom je toho tolik, co bych Ti chtěla říct. Moc a moc zdravím a taky Ti přeji co nejhezčí dny, hodně klidu a pohody.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama