Neuvěřitelné podmínky

1. května 2014 v 21:46 | hanci |  Jak jde život

Musela jsem se jít projít a podívat se na něco pěkného. Ještě pořád se nemohu dost dobře vzpamatovat ze zjištění, jaké jsou nutné podmínky k tomu, aby nevyléčitelně nemocný pacient mohl být zkontrolován např. na CT.

Opět jsem fotila z mobilu, takže kvalita fotek není dobrá. Musím si příště už určitě vzít na procházku foťák, vždycky ho zapomenu doma.


Nesnáším léčbu vysokými dávkami ATB (7 tablet denně, 3 druhy ATB, po dobu 1 roku - přála bych si poznat člověka, který tuto léčbu bez úhony absolvoval) - stejně to infekci nevyléčí, ale mělo by to zlepšit průběh a prodloužit délku života. Bylo mně sděleno, že z důvodu, že nemohu být klasicky léčena ATB, není potřebná kontrola na CT. Srovnáním předešlého snímku z loňského roku s tím současným by se zjistilo, jak rychle nemoc pokračuje a teoreticky by se dalo přibližně určit, kolik času zbývá.

Jsem ráda, že jsem se vloni dověděla o léčbě metodou dr. Jonáše. Ta mně v minulém roce neskutečně moc pomohla. Bohužel, z určitých důvodů jsem byla nucená na konci roku léčbu na cca 3 měsíce přerušit, tím se vše velice zkomplikovalo, prodělala jsem v lednu těžký zápal plic, tím se mně zhoršil celkově zdravotní stav. V současné době už zase užívám preparáty dr. Jonáše, vše se začíná pomalu lepšit, i když ne tak rychle, jako tomu bylo v minulém roce. Jen mě mrzí, že mně není umožněna kontrola na CT. Mimo jiné by se tím jasně prokázala účinnost metody dr. Jonáše.


Ještěže právě probíhá mistrovství světa ve snookeru - jak už jsem zde psala, snooker miluji tím víc, čím lépe ho poznávám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama