Snooker+problémy na blogu

6. května 2014 v 20:07 | hanci |  Jak jde život
Skončilo mistrovství světa v Sheffieldu. Škoda, tolik úžasných hráčů snookeru se hned tak pohromadě neuvidí, navíc v té mimořádné atmosféře, jaká vládne v divadle Crucible. Hráči jsou úplně jiní, než na ostatních turnajích kdekoliv jinde. Bylo to opravdu nádherné.

Mistrem světa ve snookeru je Mark Selby. Nějak podvědomě jsem mu během finále začala fandit. Moc jsem mu vítězství přála, ale zároveň mně bylo hrozně líto Ronnieho O´Sullivana. Škoda, že nemohou být mistři oba dva - to bych byla spokojená. Nervy to byly strašné.


************************************************************************************
Už dlouho se snažím, upravit si na blogu pořadí u "oblíbených adres". Kdybych udělala cokoliv, vždycky si "blog" uspořádá pořadí podle svého. Děsně mě to štve, protože jsem dost velký "puntičkář" a chci mít všechno přesně seřazené a upravené. Bohužel, adresy jsou rozházené porůznu, promíchané kategorie - novináři s malíři a fotografy atp. Už se na to nemůžu ani podívat. Ach jo. Jestli mně někdo umí poradit, budu moc vděčná. Protože doporučení na blogu, že stačí kliknout a přetáhnout adresu na jiné místo vůbec nefunguje. Vždycky znovu se vše zpřehází.

Taky se mně před určitou dobou začaly jednotlivé obrazy v mé galerii zobrazovat v malém formátu, takže na nich není nic vidět, navíc na tmavém pozadí a bíle orámované. Prý je to prohlížečem, bylo mně sděleno z blogu. (Musím říct, že v poslední době jsem měla nějaké problémy na blogu a vždycky jsem obratem dostala na můj dotaz odpověď a radu. Škoda, že taková ochota není všude.) Tak na to se musím zeptat vnuka, s tím si sama neporadím. Kdekoliv jinde se na obrazy dívám ve stejném formátu, jako kdy dřív, nejde to jen na mém blogu. Ach jo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama