Procházka v podzimním lese

11. listopadu 2014 v 21:48 | hanci |  Jak jde život
Musela jsem přerušit na chvíli čtení knížky B. Kurase "Nebýt Golema", protože je to pro mě tak silné a emoční, že musím alespoň na chvíli myslet na něco jiného.
Dnes jsem si konečně vzala na procházku foťák, tak vložím pár fotek.
Denně slyšíme, jak je letos podzim krásný, slunečný, teplý...... V celé republice, jen u nás slunko za celou dobu svítilo snad jen dva dny, jinak je mlha, zima, mrholí nebo prší. Přesto je pořád na co se dívat, jakmile člověk přijde do polí, lesa......
Škoda, veverka byla moc rychlá, nestihla jsem ji zachytit.
Tuto fotku jsem udělala před pár dny z mobilu, ale ty kapky vody se mně tak líbí, že jsem ji dnes vložila. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NULI NULI | E-mail | Web | 12. listopadu 2014 v 12:22 | Reagovat

Přiznám se, že se mi líp posedí u Tvých fotek než u B. Kurase (asi už je ho moc :-). Ale i tady bych krátila, prostě bych vybrala maximálně polovinu fotografií, ale možná ještě mnohem méně. Má to větší "údernost". Ovšem jsou to povedené fotky. Navíc - já podzim miluju!!!

2 hanci hanci | Web | 12. listopadu 2014 v 14:12 | Reagovat

[1]: Moc zdravím a díky za kom. Zkusím odpovědět postupně.
Cokoliv dám na blog, může a nemusí kdokoliv číst. Každý si může vybrat podle vkusu, momentální nálady - nemusí číst všechno, záleží jen na něm. Pro mě zatím Kurase vůbec není moc - jen je mně někdy hrozně úzko z toho, že čtu výstižně popsané úplně přesně všechno, co vidím kolem sebe a prakticky nemůžu nic jiného dělat, jen se chovat slušně.
S těmi fotkami - jsem asi hodně sobecká, protože si už dlouho uvědomuji, že blog nejvíc píšu a dělám pro sebe. Vůbec mně nezáleží na "údernosti" - jak píšeš - i když by možná na tom záležet mělo. Mně jde ale hlavně o náladu, emoce - a moc dobře si uvědomuji, pokaždé, že vkládám fotky, které jsou téměř stejné, na první pohled, na druhý už tak ne. Ono to opakování má něco do sebe. Teda - pro mě. Možná to druhé otravuje - ale je to stejné, jako s těmi knížkami. Vždyť na ty fotky se nemusí vůbec nikdo dívat. Navíc moc dobře vím, jak jsou nekvalitní - nejsem dobrý fotograf. Ale jsem to já a já nemám moc ráda vyumělkované fotky, kdy fotografující si dává záležet hlavně na technické kvalitě, na přesném záběru atd., atd. Jsem amatér, děsný - při úpravě fotek a vkládání na blog mě těší uvědomovat si ten moment, kdy jsem to fotila a cítit tu vůni, která tam byla. - Pokaždé vkládám moc fotek, nekvalitních - a moc dobře vím, že žádný dobrý fotograf nebude na můj blog chodit dívat se na mé "výtvory". Pokud přes všechny nedostatky alespoň jedna moje fotka někomu udělá radost a potěší ho, budu ráda.
Miri, doufám že bude možné zopakovat někdy na jaře nebo v létě Tvou návštěvu, byla bych moc ráda. Měj se co možná nejlépe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama