Petra Procházková: Ruská státní homofobie

20. července 2016 v 20:20 | hanci |  Zamyšlení
Lidové noviny

Ruská státní homofobie
Evropa v očích Rusů? Gayropa plná zoobordelů a holandských zvrhlíků
Petra Procházková, 20/07/2016

Ukázky textu - celý článek zde
V Evropě je 58 druhů homosexuálů, jak rozeznáme jednoho od druhého? strachuje se žena, která by v době před internetem a nevyhlášenou hybridní válkou mezi Ruskem a euroatlantickým světem mohla být leda tak zábavným pouličním povyražením. "Od roku 1969 je v Evropě legalizován sexuální styk se skotem. Zcela veřejně fungují zoobordely, v Německu normálně platí daně do státní kasy," snad jen to poslední tvrzení lze pokládat za náznak pochvaly.
Tak tohle video zhlédly statisíce lidí na internetu. I díky němu se jistá Irina Bergsetová stala nejen slavnou, ale i neoficiální mluvčí té části ruské veřejnosti, která si myslí, že Rusko je jednou z posledních bašt tradiční rodiny a mravnosti, oproti tomu Evropa je řízena dekadentní židohomosexuální lobby, která si brousí zuby na pravoslavný svět a spolu s NATO se blíží k jeho hranicím. Přehnané? Ale kdepak.
*
*
*
Kam Západ nenastrčí homosexuála, nacpe Žida, lze usuzovat z článků kolujících po ruském internetu s takovou intenzitou, že teroristická hrozba před problémem židohomosexuální lobby řídící svět bledne. Že jsou Židi světové zlo, se lze dočíst nejen na sajtu Politkovrov.Opk.ru, ale dokonce i na ruskojazyčném Goldnike-777.blog-spot.cz.
*
*
*
Podle sociologů už dvacet let téměř beze změny zhruba 70 procent Rusů pokládá homosexuály za zvrhlíky, postižené či nemocné.
*
*
*
Když se ale z homofobie stane národní idea, je čas psát na poplach.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama