Komentáře

1 Jirka* Jirka* | 6. října 2016 v 11:05 | Reagovat

Ahoj Hančí, zdravím - doslovně tedy uzdravuji pozdravem, nebo jak byl zřejmě původní smysl :-) Aniž bych si přisuzoval vyléčení za vlastní úspěch, gratuluji k dobrému srůstu a zlepšujícím se podmínkám pohybu.
Říkám si, jak těžké musí být nekreslit pro toho, kdo umí a nemůže. Nevím přesně, nakolik jde o fyzickou indispozici a z jaké části ty jiné, ale možná se k němu ještě dostaneš - třeba PC tvorba mě hodně překvapila, nevěděl jsem, že jde tahy a mísení barev tak věrně napodobit reálu - i když ten je jen jeden.
Měj se pěkně a užívej kontakt s rodinou, je to v dnešní době stále nějak vzácnější...

2 hanci hanci | Web | 15. října 2016 v 23:28 | Reagovat

[1]: Jirko, moc zdravím - vůbec jsem netušila, že mám u článku nějaký komentář - vypověděl mně službu mobil, tak asi tím. Jinak na něj dostávám upozornění. - S tím kreslením máš pravdu - je to pro mě hodně těžké........ Bohužel, nezvládla bych to fyzicky....... Zlomenina na noze pořád dost bolí, zhoršily se mně i plíce (dušnost) - prý všechno v důsledku velké únavy při chůzi s holemi, no a další věci.... Ale velkou radost mně právě dělá pravnučka - je naprosto úžasná, jsem moc šťastná, že jsem se dožila tak krásné pravnučky. Měj se co možná nejlépe, často si na Tebe vzpomenu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.