Kroměřížská výzva

8. září 2016 v 16:09 | hanci |  Politika

Snad nedělám nic nezákonného, když vkládám text, který jsem dostala mailem.
Kdo z čtenářů mého blogu bude chtít zúčastnit se této akce, má možnost přihlásit se na níže uvedených odkazech.

"Přátelé,

oslovuji některé z vás, kteří jste podepsali výzvu distancujemese.cz . Svým podpisem jste tehdy vyjádřili nesouhlas s postojem našeho prezidenta k agresi Ruska, které po odtržení Krymu pokračovalo a dodnes pokračuje v pohrdání svébytností ukrajinského státu. Nadbíhat Kremlu je více než hloupost. Je to chyba. Už jednou jsme je odsunuli. Podruhé by se to nemuselo podařit. V těchto dnech jsme si připomínali vpád sovětských vojsk na naše území před 48 lety. V posledních měsících se ale v oblasti naší zahraniční a domácí politiky leccos mění, ne právě pozitivním směrem. Varovné signály se množí i v dalších oblastech.

Po roce 1989 jsme se zařadili mezi vyspělé liberální západoevropské státy a měli bychom udělat vše, co je v našich silách, abychom tuto orientaci udrželi. Proto se skupina lidí ze všech koutů naší země rozhodla zorganizovat Kroměřížskou výzvu , která ohlásila záměr svých signatářů účastnit se aktivně volby příštího prezidenta.

Pokud souzníte s našimi obavami, máte možnost se svým podpisem ke Kroměřížské výzvě přidat a v rámci zcela korektního občanského angažmá ovlivnit další směřování našeho státu.

Níže zasílám text Kroměřížské výzvy s možností se také podepsat. Všem signatářům Kroměřížský výzvy příjde po podpisu dotazník, ve kterém můžete vyjádřit svůj názor, kdo by nejlépe podle vás reprezentoval náš stát v intencích, které jsou v Kroměřížské výzvě popsány.
Srdečně zdravím
Michael Kocáb"

Další - celý text najdete na výše uvedených odkazech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dobře dobře | 21. září 2016 v 0:20 | Reagovat
2 hanci hanci | Web | 21. září 2016 v 16:26 | Reagovat

[1]: Omlouvám se, ale po prvních řádcích jsem už nebyla schopná číst dál text, na který jste dal odkaz.......
Nikomu nic nevnucuji, je to můj blog a mohu si sem dávat texty, jaké se mně líbí, jaké uznám za vhodné. Nikoho také nenutím, aby na mém blogu četl, aby se mnou souhlasil atp.
Přeji příjemné dny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama