Alexandr Mitrofanov

6. srpna 2017 v 22:25 | hanci |  Politika
V Rusku se na povrch dostalo to nejodpornější, co v národě je, říká Alexandr Mitrofanov

Právě jsem si poslechla velmi zajímavý rozhovor s mým oblíbeným komentátorem Alexandrem Mitrofanovem a nemohu jinak, než dát možnost poslechnout si ho těm, kdo bude mít zájem:

Český rozhlas Plus
Osobnost Plus, 5. srpna 2017


Celý příspěvek lze vyslechnout zde

"Rusko mě odpuzuje. V této chvíli se na povrch dostalo to opravdu nejhorší, nejnižší a nejodpornější a nejodpudivější, co v tom národě je. A takové období je nejen v Rusku, ale tam je to vše vždy vyostřené. Děje se to i v Polsku, Maďarsku, v menší míře na Slovensku a ještě v menší míře u nás," říká český novinář ruského původu Alexandr Mitrofanov, host Osobnosti Plus a moderátorky Barbory Tachecí.

"Došlo k tomu postupně. Bohužel začátkem byly poměrně staré časy nevolnictví a carismu. Klíčovým obdobím, kterým se vyhubilo úplně všechno, co by se mohlo později obrodit a pomoci jít zemi jinou cestou, byla doba bolševického experimentu. Ta Rusko poznamenala fatálně a s ním i všechny země, které byly tehdy v takzvaném socialistickém táboře," dodává. *
*
*
"Rusko po liberální demokracii neprahne a nikdy tam nic takového ani nebude. Odporuje to dějinám a mentalitě toho národa."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama